Preskočiť na obsah
Marek Kotlár

Stavebníctvo

Marek Kotlár

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Obec
Nemčiňany
Od roku
2015
IČO
48 254 690

Marek Kotlár

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
951 81 Nemčiňany
Na trhu od
17. júla 2015
IČO
48 254 690
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Podnikanie v číslach

11
rokov na trhu
2015
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Marek Kotlár

Marek Kotlár – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Nemčiňany. Podniká od 17. júla 2015.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly a výroba a hutnícke spracovanie kovov.

Základné údaje

Obchodné meno
Marek Kotlár
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
48 254 690
Dátum vzniku
17. júla 2015
Miesto podnikania
951 81 Nemčiňany
Živnostenský register
Okresný úrad Nitra, vložka č. 430-47518
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Marek Kotlár zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Marek Kotlár?

Miesto podnikania je v obci 951 81 Nemčiňany.

Čím sa Marek Kotlár zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly; výroba a hutnícke spracovanie kovov.

Aké je IČO – Marek Kotlár?

IČO je 48 254 690.

Odkedy podniká Marek Kotlár?

Podnikanie začalo 17. júla 2015. Na trhu pôsobí 11 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Marek Kotlár podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese marek-kotlar.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.